sigmateknik | Sigma Nedir?, Alüminyum Sigma profiller gün geçtikçe endüstride çelik konstrüksiyonun yerini alan son derece pratik, işlevsel ve üstün nitelikli konstrüksiyon ürünleridir. Sistem profillerimiz kullanılarak yapılacak ürünler hayal gücünüz ile sınırlıdır. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü alüminyum profil, bağlantı elemanları veya aksesuarlarına Can Alüminyum’dan veya bayilerinden ulaşabilirsiniz. Proje çözümleri veya özel detay çözümleri ile ilgili ihtiyacınız olan desteği Yeşilova Ar-Ge birimimiz vermektedir., Alüminyum, Sigma, Profiller, Can Alüminyum, Yeşilova Holding, Bursa, Türkiye
TR
EN
F25
DAHA
SAĞLAM
E-SİPARİŞ
FORMU
E-KATALOG
SİGMA TEKNİK
KULLANIM ALANLARI
NEDEN SİGMA TEKNİK
F25 NEDİR?
CAN ALÜMİNYUM
CAN ALÜMİNYUM
Sektörünün ilk ve en büyük satış pazarlama firmaları arasında yer alan Can Alüminyum A.Ş.; 1975 yılında ticari faaliyetine başlamış ve şu an için yedi firmayı bünyesinde barındıran Yeşilova Holding’in temellerini oluşturmuştur.

Bugün gelinen noktada, sanayi, inşaat, mobilya sektörlerinin ihtiyaç duyduğu her türlü alüminyum profil ve aksesuarların yanı sıra, sıcak ve soğuk hadde her kalınlıkta yassı ürün (plate) satışı da yapan firmamız, alüminyum ile ilgili aranılan her şeyin bulunduğu nadir firmalardan biridir.

Can Alüminyum A.Ş. gücünü yetişmiş kadrosu ve yılların deneyiminden alırken, kardeş firmamız Cansan Alüminyum sayesinde de pazardaki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız, kalıp imalatından talaşlı imalata, elektrostatik toz boyama işleminden modern teknoloji ile donatılmış gelişmiş eloksal tesisine, 10mm genişlikten 400mm genişliğe profil üretimi ve 35.000 ton/yıl üretim kapasitesi ile müşteri isteklerini kendi tesislerinde en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir.

Toplam kalite anlayışı çerçevesinde ulusal ve uluslar arası tüm kalite sistem belgelerine sahip ürünlerini satışa sunan firmamız, hizmet vermiş olduğu tüm sektörlerde ürün kalitesini de kanıtlamıştır.

Güçlü yapısı ile Can Alüminyum A.Ş. 40 yıldır istikrarlı yükselişini sürdürmüş; uyguladığı doğru stratejiler ile sağlıklı büyümesine devam etmiştir.