sigmateknik | Alüminyum Sigma Profil Sistemleri, Alüminyum Sigma profiller gün geçtikçe endüstride çelik konstrüksiyonun yerini alan son derece pratik, işlevsel ve üstün nitelikli konstrüksiyon ürünleridir. Sistem profillerimiz kullanılarak yapılacak ürünler hayal gücünüz ile sınırlıdır. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü alüminyum profil, bağlantı elemanları veya aksesuarlarına Can Alüminyum’dan veya bayilerinden ulaşabilirsiniz. Proje çözümleri veya özel detay çözümleri ile ilgili ihtiyacınız olan desteği Yeşilova Ar-Ge birimimiz vermektedir., Alüminyum, Sigma, Profiller, Can Alüminyum, Yeşilova Holding, Bursa, Türkiye
TR
EN
SİGMA TEKNİK
Alüminyum Sigma profiller gün geçtikçe endüstride çelik konstrüksiyonun yerini alan son derece pratik, işlevsel ve üstün nitelikli konstrüksiyon ürünleridir. Sistem profillerimiz kullanılarak yapılacak ürünler hayal gücünüz ile sınırlıdır. İhtiyaç duyabileceğiniz her türlü alüminyum profil, bağlantı elemanları veya aksesuarlarına Can Alüminyum’dan veya bayilerinden ulaşabilirsiniz. Proje çözümleri veya özel detay çözümleri ile ilgili ihtiyacınız olan desteği Yeşilova Ar-Ge birimimiz vermektedir.
F25
DAHA
SAĞLAM
Alüminyum sigma profillerimizi üretirken kullandığımız özel alaşımlı hammadde sayesinde ürünlerimiz piyasadaki standart F22 kondüsyonda değil, F25 kondüsyondadır.
6MM
KANAL
8MM
KANAL
10MM
KANAL
KONVEYÖR
PROFİLLERİ
KONVEYÖR
AKSESUARLARI
SİGMA PROFİLLER
FARKLIDIR
HAFİFTİR
BAKIM, BOYA GEREKTİRMEZ
TEKRAR KULLANILABİLİR
DEKORATİFTİR
PRATİKTİR
YOĞUN KULLANIM
ALANLARI
KONVEYÖRLER
AKTARMA SİSTEMLERİ
MAKİNALAR
APARATLAR
MASALAR
TEZGAHLAR
ÜRETİM HATLARI
KABİNLER
PANOLAR
TAŞIMA ARABALARI
DOLAPLAR
ALAN BÖLMELERİ
STANDLAR
E-SİPARİŞ
FORMU